مفتی حرومزاده صاحب فتوای تخریب حرمین امامین عسكریین
 
عبدالله بن جبرین از مفتیان وهابی مرد !

عربستان سعودی خبر مرگ "عبدالله بن جبرین" مفتی سرشناس سعودی و از اعضای سابق هئیت علمای اسلامی خود، در سن 78 سالگی را اعلام کرد.

عبد الله بن عبد الرحمن بن عبد الله بن إبراهیم بن فهد بن حمد بن جبرین من آل رشید ملقب و مشهور به  نام  ابن جبرین از خانواده بنی زید (متولد ۱۳۵۳ قمری در روستای قویعیه در منطقه ریاض عربستان سعودی ) ، از علمای وهابیت   و درباری در عربستان سعودی بود .

او که از اعضای اصلی وهابیون محسوب می شد به صدور فتاوی تند و عجیب بر علیه مذاهب مختلف و مسلمانان مخالف خود مشهور بوده و از جمله در جریان جنگ 33 روزه لبنان در مقابل اسرائیل با صدور فتوایی عجیب و خنده دار هرگونه دعا برای پیروزی حزب الله لبنان را به صرف شیعه بودن انها حرام دانسته بود . وی  در پاسخ استفتایی دربارهٔ حزب الله لبنان گفته بود: یاری کردن این حزب جایز نیست. جایز نیست تحت فرمان آنان رفت و جایز نیست برای پیروز و قدرتمند شدن آنان دعا کرد.

نصیحت ما به اهل سنّت این است که از آنان بیزاری بجویند و کسانی را که به این حزب می‌پیوندند، رها کنند  .

او با فتاوی تند خود توجیه کننده عملیاتهای تروریستی  القاعده و طالبان بر ضد مسلمانان در عراق و افغانستان و پاکستان بود .

وی از معروف ترین سردمداران وهابی بود که فتوای تکفیر شیعیان را صادر نمود . او محرک بزرگی در به خاک و خون کشیده شدن مردم مسلمان عراق محسوب میشود   ، همچنین فتوای تخریب حرم مطهر امامان شیعه نیز توسط این عالم نمای وهابی صادر گردید که سرانجام منجر به تخریب حرم مطهر امامین عسکریین ((علیهما السلام)) توسط افراطیون وهابی در سامرا گردید . در بخشی از این فتوا از حرم امامان شیعه به عنوان مصادیق شرك یاد کرده که باید با خاک یکسان شود.

گفتنی است بن جبرین  حدود سه ماه پیش برای معالجه بیماری خود به کشور المان عزیمت نمود به دلیل دادخواست وكلای شیعیان و به اتهام تکفیر و تشویق به قتل  شیعیان به سرعت از المان گریخت و به عربستان بازگشت .

در همین راستا روزنامه اشپیگل از بستری شدن بن جبرین دریکی از بیمارستان های آلمان و اقامت در این کشور با " آرامش کامل" ابراز شگفتی کرده و نوشت ، این شیخ سعودی الهام بخش تندروها و تروریست هایی است که در حوادث یازدهم سپتامبر بوده است.

تنفر بن جبرین از اقلیت های مذهبی مسلمان بحدی بوده است که فتواهایی در باره قتل آنان صادر کرده است.

در دادخواست قضایی ضد بن جبرین ، این روحانی تندرو سعودی به تشویق و ترغیب افراد به اقدامات تروریستی متهم شده بود ، مجموعه ای از مدارک و فتواهای بن جبرین اعم از صوتی و تصویری و فیلم را که این اتهامات را ثابت می کند  نیز ضمیمه دادخواست قضایی شد .

براساس این مدارک ، بن جبرین از اسامه بن لادن رهبر تشکیلات القاعده تمجید کرده و وی را به مبارزه با کسانی که از مذهب وهابیت پیروی نمی کنند ، فرا خوانده است.

بعداز ارائه دادخواست قضایی علیه بن جبرین ، او ساعاتی بعداز مذاکرات رسمی بین وزیران کشور عربستان سعودی و آلمان در ریاض بطور ناگهانی از آلمان فرار كرد .

بسیاری معتقدند که فتواهای بن جبرین و بسیاری دیگر از روحانیون تندروی سعودی ، صدها نفر از جوانان این کشور را به اجرای عملیات انتحاری علیه غیرنظامیان شیعه عراقی در شهرهای عراق ترغیب کرده است.

و شیطان خطاب به خداوند گفت : به عزت و جلالت سوگند ، همه خلق را گمراه خواهم کرد ، بن جبرین نیز در پیشبرد اهداف شیطان تمام سعی و اهتمام خود را كرد و تا حدودی هم موفق بود  و عاقبت نیز به او پیوست .

 

عبدالله بن عبدالرحمن بن جبرین در جوانی( كسی كه ریش زدن را حرام می دانست در جوانی سه تیغه می كرد )

 

عبدالله بن عبدالرحمن بن جبرین در پیری (ناگهان یادش آمد در جوانی چه کرده و تغییر ظاهر داد)


و ناگهان القاب فله ای دكتر و علامه و شیخ و مفتی بر بسترش ریخته شد و باعث شد فتوای فله ای صادر كرد و خون كفار و مرتدین و رافضی ها و مزدوران غربی ها را مباح اعلام كرد .

در تصویر زیر نیز نمونه ای از عملیاتهای انتحاری شاگردانش در عراق را مشاهده می کنید باعث شهادت و سوختن جمیع کثیری از شیعیان و این طفل کوچک گردیده استالبته شما می توانید تصاویر مشابه دیگری نیز از عملیاتهای انتحاری شاگردان این شخص (عبدالله بن جبرین) را در اینجا مشاهده نمایید:در ادامه‌ی مطلب میتوانید تعدادی از نظرات جالب و پرمحتوا درباره‌ی این مطلب را مطالعه كنید

 

نظرات                     

1     نام و نام خانوادگی:  رابعی     -   تاریخ:  23 تیر 88
اللهم العنهم جمیعا ...

ان شا’ الله به همین زودی این جرثومه های فساد و اربابانشان به دست منتقم آل علی از دل خاك بیرون آورده میشوند و به سزای اعمالشان میرسند

2     نام و نام خانوادگی:  مهاجر افغانی     -   تاریخ:  23 تیر 88
امشب در گور چگونه سیر می كند ؟! خون های به ناحق ریخته شده به خاطر فتواهای این شخص اكنون در گور گریبانگیر اوست .

هنگامی كه فتوا صادر می كرد به فكر این روز بود ؟!!!

وقتی پیروان اهل بیت (ع) را مرتد اعلام كرد فكر می كرد قیامتی هم هست ؟ قبری هم هست ؟ آتش و دوزخی هم هست ؟!

خداوندا انتقام خون صدها هزار شیعه مظلوم را از این شخص بگیر ...

3     نام و نام خانوادگی:  جواد صفاری     -   تاریخ:  23 تیر 88
امروز خبری شنیدم مبنی بر به درک واصل شدن مفتی عربستان که نقش بسیاری در اذیت و آزار شیعیان داشته. مفتی که خون شیعه را حلال میدانست و کسی که قبر رسول الله را خراب کند را بهشتی میدانست.
فردا بر جسد کثیف او نماز میخوانند و او را دفن میکنند. در سوال و جواب های قبر حتماً سوالاتی میکنند که او با توجه به مفتی بودنش حتماً جواب برایشان دارد. به چند نمونه از آنها اشاره میکنم:
من ربک: خدایی است که چهار انگشت از عرش بزرگتر است و ...
من نبیک: پیغمبری است که یک شب با دوازده همسرش همخوابی کرده و نماز صبحش....
من امامک: پیری که می گفت پیرزن عجوزه از من بهتر می داند. و...
چه شود با این توحید و نبوت و امامت جاش یک کمی بالاتر از تابوت است

4     نام و نام خانوادگی:  شهره     -   تاریخ:  23 تیر 88
به به عجب نظری دادند دوست عزیز یا بهتر بگویم برادر عزیز مهاجر افغانی در قسمت بالای این صفحه نظرات (اولین نظر)

امشب یا نمیدونم (جون بنده در خارج از كشور مان عزیزمان زندگی میكنم ) امروز یا فردا (جون بنده در خارج از كشور مان عزیزمان زندگی میكنم ) حسابی توی قبر ازش با گرزها آتشین پذیرائی خواهند كرد.
خوش بگذرد . با این توحیدش با این نبوتش با این اعتقادات خیلی مسخره اش.
شرم بر تو باد ای پیر كافر به حقایق مسلم شیعیان. امیدوارم كه پیروانشان لااقل آدم شوند وگرنه یك همچین نفرینی منتظرآانها نیز خواهد بود.
اون دنیا در مقابل گناهاش هم فله ای مجاراتش میكنند اخر و

5     نام و نام خانوادگی:  نادر     -   تاریخ:  23 تیر 88
خوش خبرباشید.یكی از شاگرداش الان تو شهرما تبریز جلسه قرآن و نهج البلاغه داره.ومتاسفانه جمع كثیری از شاگرداش كه قبلا سینه چاك ائمه بودن حالادیگه حتی امام زمانشونو باور ندارن.دعاكنین اونم بهش ملحق بشه

6     نام و نام خانوادگی:  محسن     -   تاریخ:  24 تیر 88
الا لعنة الله علی الظالمین الذین یصدون عن سبیل الله و یبغونها عوجاً و هم بالاخرة كافرون

7     نام و نام خانوادگی:  احمد     -   تاریخ:  24 تیر 88
مرگ رهبر وهابیون و فتوادهنده قتل شیعیان عبداله بن جبرین را به تمامی شیعیان جهان تبریک
عرض مینمایم:

www.hjs.ir

8     نام و نام خانوادگی:  ازاد     -   تاریخ:  24 تیر 88
خدا رحمتش كند مانند ذوالفقار میدرخشید

9     نام و نام خانوادگی:  فرهاد توانگر     -   تاریخ:  24 تیر 88
انشا الله امشب میهمان ضیافت نكبت بار یزید ملعون باشد .

10          نام و نام خانوادگی:  حامد پ     -   تاریخ:  24 تیر 88
راستش بچه ها من نه می خوام تبریك بگم و نه تسلیت فقط یه جمله می گم و بس: "این تاریخه كه مرتبا داره تكرار می شه و فقط بازیگراش عوض می شن "
جانم فدای حسین زهرا

11          نام و نام خانوادگی:  momen abdullah     -   تاریخ:  24 تیر 88
می‌گفت: «بعد از مرگ مگه مرده صدا ما را می‌شنود؟»
بهش می‌گم : ما که حقانیت وعده ربمان را دیدیم. حال تو هم راست بودن وعده خدا را می‌بینی.
مگه نمی‌گفتی که مرده صدای زنده ها را ‌نمی‌شنود؟ پس چرا الان که ما لعنتت می‌کنیم این قدر می‌‌سوزی و زجر می‌کشی؟

آهای مردک. آهای قاتل. خوب صدایم را می‌شنوی. تاحالا خودت را به کری زده بودی. پس بشنو ای ملعون. بشنو لعن و نفرین ما را.
ای اله واحد جهانها. ای خدای ماه و زمین. ای رب سماوات. عذاب آور بر این دشمن اهل بیت. عذابی که خاص محبین عمر و معاویه است.
**********************************************************
در این ایام فرخنده پیوستن هیزمی دیگر از دوزخ را به جمع ابولهب ها و معاویه ها را تبریک عرض می‌کنم.12          نام و نام خانوادگی:  مجید م علی     -   تاریخ:  24 تیر 88
با سلام

جناب مسجون ( ازاد از ایمان) از ذولفقار علی خون كفار قریش و منافقین ( اجداد همین ملعون ) می چكید. این دو هیچ سنخیتی با هم ندارند ,
لعنت خدا بر او و تمامی همفكرنشان از ابن ملجم ملعون گرفته تا جانشیان این ملعون الی اخر یوم الدین .

هـركینه اى كه قریش از رسول خدا(ص ) بر دل داشت (وجرات اظهار ویا فرصت ابرازآن را نیافت ) پس از رحلت آن حضرت , همه را بر من آشكار ساخت وتا توانست برمن ستم كرد....
قریش چه از جان من مى خواهد؟
اگر خونى از آنها ریخته ام به امر خدا وفرمان رسولش بوده است .
آیا پاداش كسى كه در طاعت خدا ورسول او(ص ) بوده است ,باید چنین داده شود؟
! ... قریش , دنیا را به نام ما خورد وبر گرده ما سوار شد! شگفتا از اسمى بدان پایه از حرمت وعظمت ومسمایى بدین حد از خوارى وخفت ! قال على (ع ): ... ما لنا و لقریش ! یخضمون الدنیا باسمنا و یطئون على رقابنا فیا للّه والعجب من اسم جلیل لمسمى ذلیل !

یا علی

13          نام و نام خانوادگی:  سمیر     -   تاریخ:  25 تیر 88
اینها مصداق آیه شریفه 51 سوره نسا هستند كه می فرماید:
<الم تر الی الذین اوتوا نصیبا من الكتاب یومنون بالجبت و الطاغوت و یقولون للذین كفروا هولاء اهدی من الذین امنوا سبیلا>
ایشان گروهی هستند كه به جبت و طاغوت لعنة الله تعالی علیهما و الهما و اتباعهما ایمان آورده اند. اینان گروه صهیونیست و یهودی جنایتکار را از شیعیان بهتر می دانند و اینرا هم در گفتار و هم در عمل ثابت کرده اند.
امیدوارم خداوند متعال این روحانی! عزیز را با 2 مولای عزیزش جناب جبت و طاغوت لعنة الله علیهما در قعر جهنم قرین و با هم در قیامت محشور فرماید.
اللهم عجل لولیک الفرج...

14          نام و نام خانوادگی:  مجید م علی     -   تاریخ:  25 تیر 88
با سلام
جناب فرها توانگر برادر عزیز
حتماً جده سخیف المقامشان هند نیز اشپزی میكنن.
جناب اقای
momen abdullah
برادر عزیز
مطمئن باشید صدای شما بگوش یزید هم رسیده.
جناب سمیر برادر عزیز : حتماً .
یك روایت و یك نتیجه :
على (ع ) ستمگر نیست
هنگامى كه امیرالمومنین علیه السلام از طرف رسول خدا صلى الله علیه و آله در یمن بود، روزى چند نفر بر آن حضرت وارد شده ، نزاع خود را چنین مطرح كردند: اسب یكى از آنان گریخته و به مردى لگد زده و او را كشته است . صاحب اسب گواه آورد كه اسب ، خود از خانه فرار كرده است .
على علیه السلام حكم به عدم ضمان نمود اولیاى مقتول از یمن به نزد رسول خدا صلى الله علیه و آله آمده و گفتند: على در حق ما ظلم نموده و خونبهاى كشته ما را پایمال كرده است .
پیامبر صلى الله علیه و آله به آنان فرمود: على ستمگر نیست ، و براى ستم نمودن آفریده نشده است و ولایت و خلافت پس از من از آن اوست ، حكم و سخنش حق ، و منكر ولایتش كافر است.
یعنی هركسی دیگر كه به ناحق بر مسند نشست ستمگر است.
یا علی

15          نام و نام خانوادگی:  نادر     -   تاریخ:  25 تیر 88
ازاد جون راس میگی آخ كه چه درخششی تو نوك بینیشه ااا ببخش اشتباه دیدم آب دماغش برق میزنه.... توفیدم به قبرش

16          نام و نام خانوادگی:  منادی ایمان     -   تاریخ:  27 تیر 88
فقط یك نفر مسلمان وفات كرده .

17          نام و نام خانوادگی:  فرهاد توانگر     -   تاریخ:  27 تیر 88
برادر عزیزم جناب مجید م علی

جده سخیف المقامشان هنده خانم جگرخوار اگه واقعا آشپز باشه عجب آشی برایشان خواهد پخت.یك غذای لذیذ و خوشمزه از هیزمهای جهنم و خوراكهای لذیذ هاویه ای گوارای عبد الله بن جبرین و همفكران منحوسش.

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابه له علی ذلك ....

18          نام و نام خانوادگی:  مجید م علی     -   تاریخ:  27 تیر 88
با سلام
جناب اقای من ادای ایمان بله فقط یك منافق بدرك واصل شده .

یا علی

19          نام و نام خانوادگی:  علی     -   تاریخ:  28 تیر 88
روافض تنها یك حق دارن : مرگ....

20          نام و نام خانوادگی:  خبر فوری     -   تاریخ:  29 تیر 88
طبق اخرین گزارشهای رسیده از جهنم " عبد الشیطان بن جبرین كه بجرم ارتداد و دادن فتواهای شاذ و ,,, و ,,,,, به اقامت دائم در طبقه هفتم جهنم محكوم شده تقاضای برگشت به دنیا برای جبران خسارات های وارده به اهل حق را كرده .
این ملعون در یك پیام خصوصی به شخص كامنت شماره ( 19 ) یعنی همان وهابی كثیر الاسماء متذكر شد كه "" مرگ حقه"" و هیچكس از ملك الموت غافل نباید باشد .
HAJIM-PRESS

Hell Court # 7

21          نام و نام خانوادگی:  غلام مولایم علی(ع)علی محمدی     -   تاریخ:  30 تیر 88
سلام سعدیا مرد نكو نام نمیرد هرگز مرده انست كه پشت سرش هزاران بد وبیرا باشد میگم اگه ( اگه ) قانون بود كه هركه مرد بعد از یه مدت واسه چند روز بیاد تو دنیا بنظر شما این محتوی سطل...... می امد . بزارید یه قصه بگم چند سال پیش یه سگ داشتم شبی داشتم غذا بهش میدادم متوجه شدم مقداری از غذایش از اون دورمانده تابگیرم وجلویش بیندازم پرید ودستم را گاز گرفت .. وخون سرازیر شد البته خیلی كم ... تا چشم حیوان به خون دستم افتاد بخدا قسم دیگه غذا نخورد از روی خجالت !!!!!!!!!!!!!!!!! حالا یك سوال دارم ؟؟؟؟؟ پرتغال فروش كجاست ؟؟؟؟ بنظر شما میامد ؟؟؟؟؟؟ پرتغال فروش را میگم ؟؟!!!!! در اخر خاطر نشان كنم دولت عربستان جهت گور به گور نشدن محتویات ...... جای قبر را خودش میداند و ایادیش !!!!!

22          نام و نام خانوادگی:  صالح     -   تاریخ:  21 بهمن 88
الهم العن اول ظالم ظلم حق محمدا و ال محمداو اخر تابعا له و علی ذلک الهم العنهم جمیعا

23          نام و نام خانوادگی:  الیاس     -   تاریخ:  25 بهمن 88
خدایش بیازاردش.

24          نام و نام خانوادگی:  سایه     -   تاریخ:  25 بهمن 88
به درک واصل شدن مفتی عربستان رو به ساحت مقدس اهل بیت(ع) بالاخص وجود نازنین آقا و صاحبمان، حضرت بقیّةالله الاعظم تبریک می گم و امیدوارم که با به درک واصل شدن تمام دشمنان علی، قلب نازنینش خشنود بشه.

25          نام و نام خانوادگی:  اکبر     -   تاریخ:  25 بهمن 88
ولا تحسبن الله غافل عما یعمل الظالمون انما یوخرهم لیوم تشخص فیه الا بصار

26          نام و نام خانوادگی:  حسن غیاث الدین     -   تاریخ:  25 بهمن 88
الهم العن اول ظالم ظلم حق محمدا و ال محمداو اخر تابعا له و علی ذلک الهم العنهم جمیعا

27          نام و نام خانوادگی:  دشمن دشمنای (علی علیه السلام)     -   تاریخ:  25 بهمن 88
انشاالله دران دنیا هم به خدمت به مردم مشغول باشد وخود هیزمی برای جهنمیان باشد

28          نام و نام خانوادگی:  نظر آقای نظری     -   تاریخ:  25 بهمن 88
آقای ازاد از قیود انسانیت و شرف "کامنت 8"
انشاء الله خدای علی مرتضی (ع) صاحب ذوالفقار به زودی تو را هم به قرب بن جبرین (؟؟؟) برساند و با او در آخرت محشورت کند ???. آمین

29          نام و نام خانوادگی:  مهدی رضا افسرده     -   تاریخ:  26 بهمن 88
اللهم العن جمیع اعدا امیرالمومنین الی قیام یوم الدین ؟؟؟

30          نام و نام خانوادگی:  علی توانایی     -   تاریخ:  26 بهمن 88
یزید همنشین خوبی برای این ؟؟؟ خواهد بود

31          نام و نام خانوادگی:  احمد غفاری     -   تاریخ:  28 بهمن 88
خداوند با اجداد ملعونش محشور فرماید.

32          نام و نام خانوادگی:  داهی-رامین     -   تاریخ:  28 بهمن 88
مبارك است بر امام زمان و شیعیان جهان
افسوس بر پیروانش و دوستدارانش ولعنت خدا بر مشابهانش و حامیانش

33          نام و نام خانوادگی:  سعد الله     -   تاریخ:  28 بهمن 88
بسم الله البر...........

بسم الله الممیت...........

ای کاش بنده جای حضرت ازرادیل بودم.

یا حد اقل جای یکی از اعوان و انصار ایشان بودم تا خودم افتخار این قبض روح کثیف این ملعون را دشتم.

همان لحظه ای که سکرات موت انسان را مثل کسی که مسکر مصرف کرده از ترس مست و لا یعقل میکنند.

همان لحظه که از ترس دیگر توانی بر دستان نجسش ندارد تا باز هم فتوا بنویسد.

انشا الله ازرائیل در عربستان نزولی زیاد تر رفت و آمد کند . و میبینید که عمر این وهابیا از 80 سال بیشتر نمیشه.

یا الله.

34          نام و نام خانوادگی:  جوادقانعی     -   تاریخ:  29 بهمن 88
ازخبربه درك واصل شدن قاتل شیعیان بسیارشاد ومسرورشدم انشا’الله تمام دشمنان اسلام اصیل به قعرجهنم سرازیروبامعاویه واجدادسلف خودمحشورشوند -جوادقانعی ازمشهدالرضا(ع)

35          نام و نام خانوادگی:  روح الله     -   تاریخ:  01 اسفند 88
همانطور که خدا دل آقا امام زمان (عج) امروز شاد وخوشحال کرد دل ماراهم با ظهور ولیش شاد گرداند{ آمین یا رب العالمین

نوشته شده در تاریخ سه شنبه چهارم اسفند 1388    | توسط: شیعیان منتقم آل محمد    | طبقه بندی: معرفی ملعونین حرومزاده،     | نظرات()